Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt.
Läs mer.
På Tema Gustavsberg hittar du skulpturer, vaser och serviser med mera av keramiker och formgivare som Wilhelm Kåge, Anders Bruno Liljefors, Stig Lindberg, Berndt Friberg, Lisa Larson, Josef Ekberg, Sven Wejsfelt, Karin Björquist, Britt-Louise Sundell... //
COFFEE TABLE Josef Frank (1885-1967), Austria. "Diplomat", Svenskt Tenn, Sweden. Brännstämplad, Fanerat med mahogny, rektangulär skiva. Width: 105 cm. Width: 105 cm. Height: 48 cm, smärre märken och repor. Sold:: SEK 24500